Tajemnice snu logo

Sennik Kobieta

Uniwersalny symbol księżycowy.

Dla kobiety: nieznajoma prawie zawsze przedstawia ją samą.

Sen o nieznajomej kobiecie to symbol, który trzeba odkryć. To jakiś aspekt obecnego życia. Sen informuje o prawdziwych relacjach obecnych lub przyszłych albo z tą osobą, albo ze sobą.

Dla mężczyzny: sen o nieznajomej zmusza do spojrzenia nowym okiem na osobowość kobiety, z którą jest aktualnie związany.

sen o kobiecie znajomej - przedstawia prawdziwy związek, jaki go z nią łączy lub będzie łączył. Jeśli już to wie, sen określa jakość uczucia.

jeśli znajoma kobieta nie jest kobietą jego życia - staje się symbolem osobistym, dzięki analizie można odkryć jakiego osobistego znaczenia staje się projekcją.

sen o kobiecie będącej postacią historyczną - trzeba się zainteresować, czym się zajmowała, stanowi bowiem osobistą i ubarwioną identyfikację z postacią historyczną, ma znaczenie symbolu.

kobieta na koniu - dla kobiety taki sen oznacza, że jest wojownicza, potrafi przejąć inicjatywę i pokierować swoim losem.

Dla mężczyzny: związek z kobietą reprezentującą męskie cechy, często jest to kobieta interesu lub dość niezwykła przywódczyni.

Zobacz również: