Tajemnice snu logo

Sennik Paraliż

Ten sen oznacza paraliż myśli, ale nie ciała. Mimo najszczerszych chęci nie udaje się wyjść z marazmu. Ścierają się w tobie dwie skłonności, z czego rodzi się niepokój niosący wielkie zmęczenie. Trzeba spróbować dokonać wewnętrznego zjednoczenia, podejmując decyzję. Należy zadać sobie pytanie, czy istnieją niezbędne warunki rozkwitu, i podjąć odpowiednie działania.

uczucie sparaliżowania - najwyższy czas zmienić kurs. W takim śnie nic się nie udaje. Nie można się ruszyć, bo człowiek czuje się skamieniały. Może to wskazywać (interpretacja negatywna) na stan depresyjny i sygnalizować, że dobrze byłoby sprawdzić, co nas blokuje, od czego trzeba się uwolnić. Pozytywny aspekt tego snu to również ostrzeżenie. Ktoś, kto bez przerwy żyje w biegu, powinien się się zastanowić, czy nie byłoby lepiej odetchnąć, zwolnić tempo.

stać się z nogami unieruchomionymi w betonie, ale nie odczuwa się przy tym przykrości - sygnał, że należy się zastanowić nad swoimi działaniami, uspokoić się i zatrzymać.

stać się z nogami unieruchomionymi w betonie, i towarzyszy temu niemiłe uczucie - sen taki oznacza, że należy zmienić swoje życie, ponieważ coś nie pozwala nam ruszać z miejsca.

Zobacz również: