Tajemnice snu logo

Sennik Studnia

Istota, która osiągnęła mądrość, to studnia, w której mieszka prawda, inspiracja.

Ktoś, kto nie rozumie, że życie materialne to studnia, z której czarnych lub mętnych wód wyłaniają się potwory, może czasami zostać wystawiony na niebezpieczeństwo zatonięcia w niej.

Ktoś, kto żywi się podłymi uczuciami, przyziemną seksualnością to wysuszona studnia, gdzie niemożliwa jest zdolność kochania, skąd wszystko w końcu wyparowuje i znika. Taka istota żyje już tylko zmęczeniem. Jej postawa prowadzi tylko do zgnilizny. Ponieważ studnia odpowiada nieświadomości, jest odpowiedzią na nasze czyny i myśli, wysyła dobro lub zło, zależnie od naszych wibracji. Jest naszym odbiciem, lustrem, ale nie sędzią. Jest prawdą i stwierdzeniem.

Toteż jeśli sen ma zapowiadać radość, woda musi być czysta i przezroczysta.

wyciągnąć wiadro wody do picia - czerpiemy szczęście z miłości.

woda brudna, czarna, błotnista - zachęca do zmiany sposobu życia, bo twoje aktualne postępowanie nie daje się pogodzić ani z twoim życiem, ani ze zdrowiem psychicznym.

wpaść do studni - zapowiedź choroby, ciężkich chwil lub niemożliwych do przezwyciężenia trudności, chyba że uda ci się wydostać ze studni.

to, co czerpiesz ze studni - sygnalizuje transformacje płynące z nieświadomego. W ten sposób wiele zrozumiesz, gotów do podjęcia ważnej decyzji.

Zobacz również: